Julia Żugaj przyciągnęła pod scenę najmłodszą publiczność. Jej charyzma i energia na scenie szybko porwały zgromadzoną publiczność, tworząc niezwykłą atmosferę. Następnie na scenie pojawił się Michał Szpak, który swoim głosem i wyjątkową interpretacją utworów wprowadził widownię w świat muzyki pełen emocji. Wieczór zakończył zespół Komodo, którego energetyczne i taneczne brzmienia sprawiły, że plac Urszuli Ledóchowskiej zamienił się w prawdziwy parkiet taneczny. Ich dynamiczny występ stanowił doskonałe zwieńczenie muzycznego wieczoru.
Przed koncertami na scenie wręczono nagrody dla uczestników konkursu plastycznego "Siup na SUP" organizowanego przez Sup Malbork Mss Lena przy okazji odbywającego się w weekend II 6 godzinnego SUP Maratonu po rzece Nogat.
Julia Żugaj, Michał Szpak i Komodo zagrali przed malborską publicznością
15 czerwca na placu Urszuli Ledóchowskiej w Malborku odbyło się wyjątkowe wydarzenie w ramach Dni Malborka - Lato na MAXXa. Na scenie koncertowej publiczność miała okazję podziwiać występy zaproszonych artystów: Julii Żugaj, Michała Szpaka oraz duetu DJ'ów Komodo których wokalnie wspierał Thomas Sykes.
- Tomasz Dominowski
- 17.06.2024 12:32

Data dodania:
17.06.2024 12:32
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MarcinTreść komentarza: zrobcie cos z tym mostem do cho....! nie mogę dojeżdżać normalnie autem do pracy, tylko muszę telepać się tymi rozklekotanymi pociągami :-@@@@XXXXData dodania komentarza: 28.11.2025, 15:34Źródło komentarza: MOST TCZEWSKI ODBUDUJE STRABAG?! Sąd orzekł w odwołaniu firmy – podano rażąco niską cenę !!Autor komentarza: MalborzankaTreść komentarza: A mowia ze seniorzy sa biedni a tu 86latka i 200tys miala w domuData dodania komentarza: 23.11.2025, 15:56Źródło komentarza: Seniorka straciła ponad 200 tys. zł przez fałszywe pracownice ZUSAutor komentarza: T.Treść komentarza: W środę zbiera się rada nadzwyczajna gminy w sprawie kontrowersyjnej decyzjiData dodania komentarza: 2.10.2025, 22:00Źródło komentarza: Kontrowersje w Koniecwałdzie. Protest przeciwko planowanej bazie magazynowo-transportowej
Reklama
Temperatura: 4°C Miasto: Malbork
Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 24 km/h
Reklama
Reklama









Napisz komentarz
Komentarze